Tuliszków: Zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów Młodszych

Zgrupowanie karate

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie Julia Kocimska i Jan Antoniewicz wraz z trenerem uczestniczyli w kilkudniowym zgrupowaniu Kadry Narodowej Juniorów Młodszych w Piasecznie k/ Warszawy połączonym z campem szkoleniowym który prowadził medalista Mistrzostw Europu i piąty zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie Przemysław Matyjaszek.

Kilkudniowe zgrupowanie poświęcono na szkoleniu techniczno – taktycznym w stójce jak i w parterze które prowadził trener KN Juniorów Młodszych Tomasz Jopek oraz brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu Marian Tałaj.

Podczas zgrupowania odbywały się dwie jednostki treningowe poświęcone na doskonalenie technik rzutów i technik w parterze oraz walki szkoleniowe.

Wyjazd wspierał Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, Tomasz Galnc, firma PosGlanc, Instal-Trans – Andrzejewscy za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał GajZamieszkaj w bursie szkolnej w Turku!
Będzie nowa data Dnia Ojca? Petycje w kościołach

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 maj 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.