Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tur 1921 Turek przegrywa z Tulisią Tuliszków wynikiem 2:5

Tur Turek i Tulisia Tuliszków

W pierwszym meczu po przerwie spowodowanej pandemią drużyna Tur 1921 Turek przegrywa z juniorami starszymi (2003) Tulisii Tuliszków 2:5. Był to pierwszy mecz drużyny złożonej z chłopców rocznika 2004 i 2005. Bramki dla drużyny z Turku zdobyli Filip Litwin i Franek Tomaszak.

”Aż chce się powiedzieć, pierwsze koty za płoty. Faktem jest, że chłopcy z rocznika 2004 trenują z nami od tygodnia, i tak naprawdę jest ich tylko pięciu. Trzech z nich znalazło się dzisiaj w pierwszej jedenastce. Nasz zespół opiera się głównie na roczniku 2005. Dzisiaj rywalizowaliśmy z juniorem starszym (2003) a mimo to do przerwy utrzymywał się sprawiedliwy remis. Niestety po przerwie i dokonaniu kilku zmian, goście z Tuliszkowa przejęli inicjatywę na boisku i zasłużenie wygrali ten mecz. Myślę ,że jest to dla nas dobra lekcja. Na pewno się nie zniechęcimy, wyciągniemy wnioski i będziemy ciężej pracować, aby nasza gra była bardziej płynna a liczba błędów, która w dzisiejszym meczu była olbrzymia, została zniwelowana” podsumował trener Maliński.