Tur 1921 Turek zagrał z drużynami Calisia Kalisz i Oranje Sport Konin

TUR 1921 Turek

Drużyna Tur 1921 Turek rozegrała kolejne mecze piłki nożnej. Mecze rozegrane były z Calisia Kalisz oraz Oranje Sport Konin. Pierwszy z nich zakończył się remisem, drugi natomiast zdecydowaną przewagą zawodników z Konina.

Junior B1
Calisia Kalisz - Tur 1921 Turek 2:2
W sparingu nr 3 drużyna z Turku zremisowała z Calisia 14 Kalisz 2:2.
W samym spotkaniu trener Maliński miał do dyspozycji bardzo wąską kadrę. Z powodu drobnych urazów w czwartkowym sparingu nie mogli zagrać Pietraszek, Adamczyk, Litwin, Czapnik, Kosakowski i Kałużny. Same spotkaniu stało na ciekawym poziomie i obfitowało w wiele sytuacji strzeleckich. Bramki dla drużyny zdobyli Franek Tomaszak i zawodnik testowany.

„Mecz na plus. Długimi fragmentami w tym spotkaniu dobrze funkcjonowaliśmy jako zespół. Stworzyliśmy ogromną liczbę stu procentowych sytuacji jednak zawiodła skuteczność. I dlatego chłopcy muszą obejść się smakiem pierwszego zwycięstwa jako zespół 04/05. Cieszy fakt, że pomimo braku kluczowych zawodników drużyna dobrze organizowała się w obronie i zawiązywała ciekawe akcje ofensywne. Widać znaczną poprawę gry w porównaniu do dwóch poprzednich sparingów. Ale jeszcze dużo pracy przed nami, myślę jednak, że drużyna poczuła ,że idziemy w dobrą stronę. ” podsumował trener Maciej Maliński.

Skład: Jarek – Oleksy, Staszak, Altman, Jacaszek, Skopiński, Tomczyk, Cieślak, Testowany, Warzych, Tomaszak, oraz Testowany 2, – Krotowski, Zioła, Janik.

Trampkarz C1
Oranje Sport Konin- Tur 1921 Turek 12:2
W trzecim sparingu turkowianie przegrywają z mistrzem ligi wojewódzkiej gr. 2 minionego sezonu Oranje Konin 12-2. Nieco więcej udanych fragmentów, niż w meczu niedzielnym, jednak nadal duża ilość straconych bramek. Jak mówią zawodnicy: „wyciągamy wnioski, uczymy się dostosować do nowego poziomu, analizujemy, budujemy zespół, pracujemy dalej”. Dwie bramki zdobył Szymon Cieślak, asysty Oliwier Szczesiak i Dawid Gołdyka.


Tur 1921 Turek wygrywa z Olimpią Koło
Tuliszków: Szkoły podstawowe w gminie otrzymały ko...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 11 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.