Turek: Pobiegną dla Niepodległej już po raz 30.

biegi niepodleglosci turek
W tym roku już po raz 30. zorganizowane zostaną Biegi Niepodległości. Dzieci, młodzież i dorośli na sportowo upamiętnią kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę wolności, przemierzając ulice miasta.
 
 
Przed nami 30.Biegi Niepodległości. Tego dnia rywalizować będą ze sobą zarówno maluchy, jak i doświadczeni biegacze. Bieg główny na dystansie 10 km rozpocznie się o godzinie 12.30. Zawodnicy wystartują ze Stadionu 1000-lecia w Turku.
 
W związku z zaplanowanym biegiem ulicznym na dystansie 10 km wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów w godzinach 12:30 – 14:15 na następujących ulicach: Sportowa, Kaliska, Plac Wojska Polskiego, Kolska, Kolska Szosa, Aleja Solidarności, Milewskiego, Kączkowskiego. 
 
Utrudnienia mogą występować również na ulicach przyległych do wyżej wymienionych.Podczas biegu ruchem kierować będą policjanci. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na odcinkach objętych biegiem oraz stosowanie się do poleceń wydawanych przez służby porządkowe.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
„Szkoła pamięta”
Władysławów: Roztańczeni święci na radosnym balu

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 30 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.