Turkowska Amatorska Liga Piłki Siatkowej powraca!

Turkowska Amatorska Liga Piłki Siatkowej

Po blisko 20 latach przerwy na siatkarskie parkiety Turku wraca "Turkowska Amatorska Liga Piłki Siatkowej" która jest niejako następczynią "Ligi Zakładowej" ale w nieco innym wydaniu. Ideą reaktywacji ligi była chęć rywalizacji amatorskich drużyn z Turku i okolic. Wiele z tych zespołów aby móc grać i rywalizować musiało brać udział w ligach i turniejach poza granicami naszeg miasta a do tego wszystkiego od wielu lat wśród zespołów padało pytanie: "czemu w Turku nie ma takiej ligi?".

Po długich miesiącach przygotowań, rozmów z zespołami i ich kapitanami oraz wielkiej pomocy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku udało się zebrać drużyny które przez blisko 6 miesięcy będą rywalizowały o miano najlepszej amatorskiej drużyny siatkarskiej.

Pierwsza kolejka zmagań rozpocznie się już 7 października tj. Poniedziałek od godz. 18:30.

W lidze weźmie udział 9 zespołów min.z Turku, Koła, Starego Miasta oraz Mąkolna. Blisko 130 zawodnikow zgłoszonych przez swoje ekipy będzie rywalizowało co tydzień w Poniedziałki w hali Widowisko - sportowej w Turku przy ul. Parkowej 3.

Mecze w każdej kolejce spotkań będą zaczynały się już od godz. 18:30 i 20:00.

I kolejka TALPS 19/20
godz. 18:30
Siatkarz Turek - Arriba Team
Certo Koło - INEZ Mąkolno

godz. 20:00
Nadleśnictwo Turek - Automobile Torino Turek
KS Team Stare Miasto - UKS Piątka Turek

Pauza: DeLux Turek

Z tego miejsca bardzo chcielibyśmy zaprosić wszystkich sympatyków siatkówki, rodziców, kolegów i koleżanki, a także żony zawodników biorących udział w rozgrywkach TALPS do kibicowania swoim chłopakom.

Informacje, terminarz, wyniki oraz zdjęcia z każdej kolejki będzie można znaleźć na facebook-u pod nazwą "Turkowska Amatorska Liga Piłki Siatkowej" oraz na stronie internetowej OSiR-u www.osir.turek.pl

Do zobaczenia na hali - Organizatorzy TALPS.

Co jest lepsze: bezprzewodowy czy przewodowy odkur...
Tuliszków: Uczniowski Klub Sportowy na Międzywojew...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.