„Turkowskie Lato z Filmem” po raz piętnasty

Image_1

Turkowscy kinomaniacy nie mogą narzekać, bowiem lato obfituje w atrakcje specjalnie dla nich. Po raz piętnasty odbyła się edycja „Turkowskiego Lata z Filmem”. To niepowtarzalna okazja, kiedy z sali kinowej możemy przenieść się w plener.

W tym roku postawiono na filmy z gatunków komedii satyrycznej i dramatu biograficznego z elementami satyry. W Parku im. Konstytucji 3-go Maja seans rozpoczęła projekcja „Czym Chata Bogata” z 2017 roku. Bogaty pisarz-celebryta nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę, co wywraca jego życie do góry nogami.

Z tego samego roku prezentowano także film „Najlepszy” opowiadający historię o mistrzu świata, który wziął udział w podwójnym triatlonie.

Tego typu wydarzenia cieszą się tak wielką popularnością, że na stałe zapisały się w wakacyjnym kalendarium. Mamy bowiem okazję do wypoczynku na świeżym powietrzu w gronie znajomych, a przy tym możemy obejrzeć filmy z górnej półki.

LS

Brudzew: Historyczna uroczystość z wyjątkowym gośc...
Fakty Budżetu Obywatelskiego niestety kompromitują...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
niedziela, 24 marzec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.