Wideo: „U Twych Drzwi” – nowy singiel Matta Ostrowskiego o miłości, tęsknocie i oddaleniu

Matt Ostrowski

Pochodzący z Turku muzyk i artysta Matt Ostrowski wydał długo zapowiadany singiel. „U Twych Drzwi” to opowieść od miłości, tęsknocie i oddaleniu. Utwór zapowiada płytę, która ma powstać, gdy tylko świat upora się z epidemią koronawirusa.

Mateusz Matt Ostrowski znany jest już na rynku muzycznym. Pisz teksty piosenek i śpiewa utwory z gatunku CCM (Contemporary Christian Music). W swojej karierze wydał już płytę „oto On” z projektu M.O.B. TeHillah, która odniosła niewątpliwy sukces. Jak sam mówi – nie może już usiedzieć w miejscu – dlatego postanowił wydać singiel „U Drzwi Twoich”. Ma on promować powstający album artysty pod tytułem „Ghost Chilli”.

- „U Twych Drzwi” dobrze określa elektryczność „Ghost Chilli”. Jest melodyjny, z bliskowschodnim smaczkiem i poetyckim tekstem, lecz na wskroś alternatywny. Jest to wielkie ryzyko, gdyż typowo na singiel wybierany jest utwór, który jest skoczny, łatwy i przyjemny, ale mi zależało, by pokazać tę alternatywną twarz. Oby to nie był strzał w stopę – mówi Matt i dodaje, że charakter singla oddaje jego okładka zaprojektowana przez Damaris Helbin, która przedstawia przestrzeń kosmiczną.

„Ghost Chilii” miał pojawić się już na początku 2020 roku, ale epidemia CIVOD-19 pokrzyżowała wszystkie plany związane z koncertami oraz pozyskiwaniem funduszy na wydanie tego albumu. Ma on zostać wydany, kiedy tylko świat wróci do normalności po ustaniu zagrożenia ze strony koronawiursa. Album będzie się składał z 12 utworów o różnych charakterze. Autor wskazuje, że dzięki temu wpisuje się on w nurt artystów światowego formatu. Uważa, że trzymanie się jednego rodzaju utworów na płycie może nawet zaszkodzić autentyczności całego projektu.

Singiel „U Twych Drzwi” dostępny jest na kanale Matta Ostrowskiego w serwisie YouTube oraz na wszystkich platformach streamingowych, w tym na Spotify.

Gdy zaświeci pierwsza gwiazda i zabrzmi kolęda
Gm.Turek: Jasełka w Chlebowie
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 20 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.