Ubezpiecz się - profesjonalnie i rzetelnie

Ubezpieczenia Łaszcz

Szeroki wybór produktów ubezpieczeniowych, profesjonalizm i możliwość wyborów optymalnego wariantów polisy. To wszystko oferuje firma Ubezpieczenia Roman Łaszcz. W trosce o bezpieczeństwo warto zaufać najlepszym.

Zakres działalności firmy Ubezpieczenia Roman Łaszcz, to przede wszystkim sprzedaż ubezpieczeń dla osób fizycznych oraz dla podmiotów gospodarczych. Od początku istnienia firmy najważniejsze jest dobro klientów, dlatego w rzetelny i profesjonalny sposób mogą oni wybrać optymalny zakres ochrony ubezpieczeniowej dostosowany do możliwości finansowych.Szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych daje możliwość wyboru najlepszego zakresu ochrony, spośród propozycji wielu towarzystw ubezpieczeń. Obserwując wzrost zapotrzebowania na ubezpieczenia oferta jest regularnie uzupełniana o produkty, które pomogą spełnić oczekiwania naszych klientów. Szeroka specjalizacja, wysokie kompetencje, zaangażowanie oraz proponowane przez firmę rozwiązania sprawiły, że cieszy się ona zaufaniem klientów.

Decydując się na ubezpieczenie w firmie Ubezpieczenia Roman Łaszcz klienci dokonują słusznego wyboru. Zyskują poczucie bezpieczeństwa dla siebie, dla swojego mienia i firmy. To także gwarancja najlepszych rozwiązań, dopasowanych do oczekiwań. Sprawdzeniu ubezpieczyciele, wysoki zakres ochrony, a także atrakcyjne ceny oraz wysokie standardy podczas likwidacji szkód, to wszystko oferuje firma Ubezpieczenia Roman Łaszcz.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie.

ul. Kolska Szosa 28 p. 13
(na przeciw Artex)
62-700 Turek
tel. 63 280 52 65
tel. 600 97 66 10
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.ubezpieczenia-laszcz.pl/

Spotkania możliwe są w siedzibie firmy w Tuku lub Kole.

ul. Grodzka 2
62-600 Koło
tel. 668-372-538
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przykona: Wojna hybrydowa w Posoce
Dostali mandaty i stracili prawa jazdy. Kolejni pi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 wrzesień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.