Wakacyjne warsztaty ceramiczne dla dzieci

warsztaty ceramiczne

We wtorek tj. 2 sierpnia 2022r. w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Turku w ramach warsztatów ceramicznych dla dzieci przeprowadzono pogadankę na temat bezpiecznego wypoczynku.

Dzieci dowiedziały się, jak należy sobie radzić z zagrożeniami czyhającymi na nie podczas letniego wypoczynku, ze szczególnym uwzględnieniem zdrowego odżywiania aktywności fizycznej, bezpieczeństwa podczas upałów, profilaktyki chorób odkleszczowych, a także jak należy dbać o higienę osobistą, w tym higienę jamy ustnej.

W ramach warsztatów ceramicznych prowadzonych przez panią Martę Baraniecką, dzieci zapoznały się z pracą garncarza i samodzielnie wykonały toczynki na kole garncarskim. Dzieci z zajęć wyszły tak samo brudne jak i SZCZĘŚLIWE!!!
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA ZA TYDZIEŃ 9.08.2022 (ilość miejsc ograniczona - na zapisy).

źródło: Muzeum Miasta Turku


KnockOut Boxing Night już wieczorem. Kamil Gardzie...
Gm.Turek: Zapraszamy na Festyn Rodzinny do Cisewa

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.