Wanda i Banda na zakończenie Dni Władysławowa

Wanda i Banda na zakończenie Dni Władysławowa

Od samego rana we Władysławowie dzieje się wiele. Koncerty, zabawy i gry dla najmłodszych oraz wiele innych atrakcji czekało dzisiaj, tj. 20 lipca na mieszkańców. Oprócz rozrywek chętni mieli okazję nabyć wiedzy korzystając z porad specjalistów.

O tym, jak cudownie bawili się najmłodsi podczas tegorocznych Dni Władysławowa przeczytać możemy TUTAJ

To był jednak dopiero początek, bowiem popołudniu rozpoczęła się część muzyczna, a na scenie wystąpili artyści, którzy rozgrzali publiczność.

Muzyczny Port Władysławów otworzył występ grupy Los Companieros specjalizującej się w muzyce peruwiańskiej i z regionu andyjskiego. Ze sceny rozbrzmiewała więc muzyka z krajów andyjskich, Peru, Boliwii i Ekwadoru.

Zupełnie odmienny klimat wprowadził zespół Mister Dex, przy którym uczestnicy imprezy bawili się znakomicie.

Swoją obecnością zaszczyciła równie Jesika, która miała wielu fanów.

Przysłowiową „wisienką na torcie” był występ grupy rockowej Wanda i Bada. W skład zespołu wchodzą Wanda Kwietniewska – wokal Waldemar Szoff – gitara, Dominik Samborski – bas, Damian Grodziński – perkusja, Marek Tymkoff – gitara. Wanda i Banda czyli Wanda Kwietniewska i jej zespół jest wykonawcą hitów takich jak "HI-Fi", "Nie będę Julią", "Fabryka marzeń", "Kochaj mnie kochaj", "Chcę zapomnieć", "Mamy czas" czy "Siedem życzeń".

Organizatorami wydarzenia byli Wójt Gminy Władysławów oraz Gminny Ośrodek Kultury we Władysławowie.

„Bohemian Rhapsody” i „Narodziny gwiazdy” podczas...
Przykona: Pyszności, atrakcje i wspaniała pogoda p...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 31 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.