Weź udział w Jeziorsko SUP Race 2019!

Jeziorsko SUP Race 2019

Weź udział w pierwszym wyścigu na deskach z wiosłem i przyczyń się walnie do tworzenia Nowej dyscypliny kajakarstwa poprzez zostanie prekursorem supa w Polsce.

W ramach Uone SUPer weekend pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych w wieku od 12 do 80+ lat na bezprecedensowe zawody i zabawę na deskach z wiosłem. Wyścig odbędzie się w dniu 29 czerwca 2019 roku w Ośrodku Rafa Jeziorsko.

Celem imprezy jest wspieranie i upowszechnianie sportu i zdrowego trybu życia wśród ludzi oraz mieszkańców Powiatu Tureckiego, Miasta i Gminy Dobra. Promocja dyscypliny sup. Popularyzacja różnych form aktywności ruchowej wśród ludzi, w tym promocja aktywności na deskach sup.

Zawody odbędą się na dwóch dystansach:

długi dystans: start od plaży Ośrodka Rafa Jeziorsko z jednym nawrotem na boi oddalonej o 1000 m od brzegu, długość wyścigu 2000 m.

wyścig techniczny: odbywający się wzdłuż plaży Ośrodka Rafa Jeziorsko z nawrotami pomiędzy 2 bojami, długość wyścigu 500 m
- kobiety, zbiórka na plaży Ośrodka Rafa Jeziorsko godzina 10:30 - rozgrzewka. Start wyścigu lub wyścigów w zależności od ilości zawodniczek od godziny 11:00.
- mężczyźni, zbiórka na plaży Ośrodka godzina 11:30 - rozgrzewka. Start wyścigu lub wyścigów w zależności od ilości zawodników od godziny 12:00.

Szczegóły imprezy TUTAJ

Dobra: Spotkanie autorskie w DPS Skęczniew
Malanów: Głosowanie na drzewo roku rozpoczęte
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
niedziela, 15 wrzesień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.