XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Teatralne Młodych. Zapraszamy do obejrzenia transmisji online

Czwarta Ściana 2020

Właśnie trwa XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Teatralne Młodych. Czwarta Ściana od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Właśnie tak jest również w tym roku. Specjalnie dla naszych czytelników udostępniamy relację z wydarzenia na żywo.

Inauguracja spotkań teatralnych rozpoczęła się dzisiaj, tj. 12 września w Kinie „Tur” w Turku.

Miłośnicy teatru mają okazję zobaczyć online między innymi „Eksperyment” w wykonaniu Teatru Krzesiwo z Warszawy, „Czteropak -4PAK” Teatru Fundamentum ze Zduńskiej Woli, monodram „Onina” Martyny Strychalskiej z Turku, „Kratę” Teatru W Kieszeni z Węgorzewa, Grupę Teatralną Od Jutra z Kutna, która zaprezentuje spektakl „(Nie)poradnik. Wydanie drugie poprawione”, „Dzień dobry, wszyscy umrzemy” Teatru Face To Face ze Zduńskiej Woli, „Ciała” Teatru Notoco z Kraśnika oraz „To JA” w wykonaniu Mikołaja Zielińskiego z Turku.

Już o godzinie 16.00 chętni wezmą udział w koncercie Jarosława Wasika.

Jutro, 13 września w sali Miejskiego Domu Kultury o godzinie 11.00 odbędzie się forum dyskusyjne w którym udział wezmą uczestnicy grup teatralnych, warsztaty teatralne oraz ogłoszony zostanie werdykt XXVII Ogólnopolskich Spotkań Teatralnych Młodych „Czwarta Ściana”.

Zapraszamy!

Tuliszków: Jak burmistrza nie ma, radni harcują. P...
Dobra: Kto zatruł staw? Setki śniętych ryb

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 22 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.