Wideo: Konna przygoda w Ośrodku Jeździeckim MAR-KLIN

Mar Klin

Ośrodek jeździec MAR-KLIN w Turku od lat jest miejscem słynącym z pasji do koni i jeździectwa. Wieloletnie tradycje zaowocowały szeroką ofertą skierowaną do osób w każdym wieku. Warto się z nią zapoznać i być może odkryć w sobie nowe zainteresowania.

W ośrodku MAR-KLIN pasjonaci jazdy konnej mogą doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów, a podczas wyjazdów w teren podziwiać piękne widoki z końskiego grzbietu. Z zajęć na koniach skorzystać mogą również najmłodsi, oswajając się tym samym ze zwierzętami oraz opieką nad nimi i opanowując podstawowe umiejętności jeździeckie. Oferta MAR-KLIN to także hipoterapia, dzięki której otwierają się możliwości nieosiągalne w innych formach rehabilitacji. Zajęcia terapeutyczne z końmi nie tylko rozluźniają mięśnie, ale też pozwalają przełamywać lęki.

Ośrodek jeździecki mieszący się przy ul. Leśnej 31 w Turku to także możliwość integracyjnych przejażdżek bryczką, a także imprez zorganizowanych dla firm, instytucji, szkół oraz osób prywatnych. Pensjonat dla koni prowadzony przez stajnię MAR-KLIN to z kolei gwarancja spokoju i indywidualnego podejścia do każdego konia.Gm.Turek: Zarejestruj się w systemie MultiSMS
Malanów: Mały ogrodnik w podróży

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 23 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.