Wideo: „Nauczmy się żyć obok siebie”. Śpiewający fryzjer Adrian Skopiński i zapomniana piosenka Zbigniewa Wodeckiego

Adrian-Skopiski

Co robić może fryzjer gdy nie idzie do pracy? Adrian Skopiński oddaje się swojej kolejnej pasji - śpiewaniu. I tak we współpracy z Gracjanem Gr powstał cover piosenki Zbigniewa Wodeckiego „Nauczmy się żyć obok siebie”.

Kiedyś ktoś mi powiedział: „Jeśli nie pokochasz siebie nie pokochasz nikogo innego...”. Przez ostatni czas szukałem utworu, który pasowałby do obecnych czasów. Chciałem nagrać coś dla Ciebie tak od serca. Wpadłem na piękną zapomnianą piosenkę Zbigniewa Wodeckiego - „Nauczmy się żyć obok siebie”. „Umiemy żyć obok zła , nauczmy się żyć obok siebie...” tego życzę - aby rozłąka nas nie rozdzielała tylko połączyła wszystkich razem - tak o nagraniu opowiada śpiewający fryzjer rodem z Turku. Ta piosenka to prezent dla słuchaczy. Nagrany w domowym studio utwór ma dawać nadzieję na lepsze jutro w tym trudnym czasie walki z epidemią.
Dobra: Śledczy analizują nagrania i dokumentację w...
Maciej J. już po badaniach psychiatrycznych. Biegl...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 01 czerwiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.