Wideo: Oskar Brzostowski ma Plan. Debiutancki singiel turkowianina już w sieci

Oskar Brzostowski

Oskar Brzostowski ma 17 lat i na co dzień uczy się w technikum mechatronicznym (Zespół Szkół Technicznych w Turku). Dał się poznać jako uczestnik wokalnych talent show takich jak „The Voice Kids” czy Talentobranie. Teraz w sieci ukazał się jego debiutancki singiel „Plan”.

“Plan” to propozycja pop-rockowa z charakterystyczną dla ballad melodią wpadającą w ucho, która w połączeniu z charakterystycznym, rockowym refrenem i obecnością gitar w aranżacji nadają mu energicznego, młodzieżowego klimatu. Piosenka stawia na bliskie młodym ludziom tematy. Oskar ma stały kontakt z uczestnikami i fanami programu Voice Kids, z którymi regularnie się wspiera i angażuje we wzajemne i wspólne projekty np. covery z innymi, znanymi z talent-show wykonawcami, które bardzo podobają się w sieci.

Debiutancki singiel turkowianina, którego premiera w internecie odbyła się 14 lutego porusza temat młodzieńczej miłości, w której chłopak popełnił błąd i chce teraz odzyskać swoją dziewczynę i prosi ją o drugą szansę. “Zawsze warto wierzyć w miłość, nie poddawaj się, patrz przed siebie na to co przyniesie ci kolejny dzień, żyj nadzieją.” - tłumaczy swoją decyzję Oskar.

Tekst do utworu napisała Kasia Muszyńka, a produkcją zajęła się firma DEL8, a wydawcą jest ID Records. W powstanie teledysku zaangażowała się również szkoła, w której uczy się Oskar, czyli Zespół Szkół Technicznych w Turku.


Gm.Turek: OSP Cisew oficjalnie w Krajowym Systemie...
Gm.Turek: Nowy sprzęt dla druhów z Kowali Księżych

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 20 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.