Wideo: Z Tuliszkowa najlepsze życzenia dla wszystkich Mam

Dzień Mamy

W całej Polsce w środę, 26 maja, obchodzone jest wyjątkowe święto. Dzień Matki - bo o nim mowa - to szczególna okazja, aby podziękować im wszystkim za trud włożony w wychowanie i miłość, którą obdarzały nas każdego dnia. Specjalnie z tej okazji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie przygotował montaż słowno-muzyczny.

Już w przeddzień Święta Matek na profilu MGOK w Tuliszkowie na jednym z portali społecznościowych opublikowany został krótki film. Płynie z niego moc życzeń dla wszystkich mam. W klipie wystąpiły dzieci, które wykonywały piosenki, a także mieszkanki gminy Tuliszków, które opowiedziały co dla nich samych oznacza bycie mamą.

- Bycie mamą to codziennie nowe wyzwania. To różnorodne emocje i uczucia. Radość i duma, kiedy dzieci stawiają pierwsze kroki, wypowiadają pierwsze słowa czy śpiewają piosenkę w przedszkolu. To także złość, kiedy potykam się o zabawkę zostawioną w przedpokoju. To obawa i nadzieja, że dzieci wyrosną na dobrych i wartościowych ludzi – mówi jedna z bohaterek montażu, która dodaje, że bycie mamą to najpiękniejsza, ale bardzo wymagająca rola.

Doskonałym podsumowaniem wielu życzeń było wspólne zawołanie wszystkich dzieci, które wystąpiły w filmie.

- Kochane mamy! Wszystkiego najlepszego – z uśmiechem na ustach wołały dziewczynki i chłopaki. Nic bowiem nie rozwesela serca matki, jak szczęście jej pociech.

Film z okazji Dnia Mamy, w którym wystąpiły matki z Tuliszkowa i z Grzymiszewa oraz okolic, a także dzieci z grupy plastycznej i wokalnej z MGOK w Tuliszkowie można obejrzeć poniżej.

Wideo: Prawo jazdy zatrzymane za brawurę
„KARTKA DLA MOJEJ MAMY” - Powiatowy Konkurs Plasty...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 13 czerwiec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.