Wielka lekcja WF z siatkówką w turkowskiej „Czwórce”

Wielka Lekcja WF

W czwartek, 15 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku mieli okazję wziąć udział w akcji „Wielka lekcja WF z siatkówką”. Siatkarska impreza ma rozwijać wśród najmłodszych chęć uprawiania sportu.

-Mam nadzieję, że ten dzień pozwoli wam się dobrze bawić, po drugie pozwoli bezkarnie ćwiczyć przez pół dnia, a po trzecie sprawi, że siatkówka, którą znacie będzie dla was jeszcze bliższa - zwracała się do uczniów przedstawicielka organizatorów akcji.

Projekt „Wielka lekcja WF z siatkówką 2022” odbywa się w tym roku w sześciu lokalizacjach, na terenie pięciu województw. W zajęciach biorą udział dzieci z klas 1-8 Szkół Podstawowych.

Na uczniów turkowskiej „Czwórki” czekał wspólny trening z gwiazdą sportu i mini-mecze siatkówki. W Turku uczestników odwiedziła Małgorzata Glinka-Mogentale, wybitna siatkarka, 286-krotna reprezentantka Polski.

Projekt „Wielka lekcja WF z siatkówką 2022” został dofinansowany ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

fot, iTurek, SP 4
Uroczysta inauguracja roku akademickiego Turkowski...
Wyjątkowy koncert ,,Z Konopnicką w tle”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 października 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.