Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wielki sukces Dawida Glapy na Olimpiadzie

Wielki sukces Dawida Glapy na Olimpiadzie
Dawid Glapa, uczeń IV klasy Technikum Mechanizacji i Agrotroniki Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich zdobył tytuł laureata Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Nagrody i dyplomy wręczono w auli Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.
 
 
Uroczyste podsumowanie tegorocznej Olimpiady zorganizowano w Auli Auditorium Maximum Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa. W zmaganiach wzięli udział uczniowie reprezentujący szkoły średnie z całej Polski. Program OWiUR obejmował osiem bloków tematycznych. We wszystkich udział wzięło łącznie 197 uczestników.
 
Dawid Glapa rywalizował z innymi uczniami na szczeblu centralnym z bloku mechanizacja. Olimpiada składała się z części pisemnej i praktycznej podczas, której uczeń musiał wykazać się wszechstronną wiedzą z branży rolniczej.
Seniorzy chcą być aktywni, czyli Uniwersytet Trzec...
Kawęczyn: O swojej gminie wiedzą wszystko
 

Komentarze 1

Gość - Andrzej w sobota, 08 czerwca 2024 20:57

Gratulacje dla ucznia oraz nauczycieli, którzy przygotowali ucznia do Olimpiady.
Szkoda, że nie podano tak istotnych informacji oraz nie wymieniono nazwy szkoły, w której uczeń się uczy. Można się domyśleć, że chodzi o Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich, ale to winno być podane.

Gratulacje dla ucznia oraz nauczycieli, którzy przygotowali ucznia do Olimpiady. Szkoda, że nie podano tak istotnych informacji oraz nie wymieniono nazwy szkoły, w której uczeń się uczy. Można się domyśleć, że chodzi o Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich, ale to winno być podane.
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.