Wiesław Drabik w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku

Wiesław Drabik

Na zaproszenie Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku do powiatu tureckiego zawitał znany polski pisarz, ilustrator, autor ponad 250 wierszowanych książeczek dla dzieci – Wiesław Drabik.

W spotkaniu z pisarzem uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Piekarach. Autor opowiedział dzieciom, jak rozpoczął swoją przygodę pisarską i co z tym wspólnego miała jego córka Asia. Mówił też o pracy ilustratora książek i o pomysłach na tworzenie zabawnych historii do swoich wierszowanych utworów. Pomiędzy opowieściami były pytania, zagadki, konkursy z nagrodami i wspólne rymowanie.

To była niezwykle miłą wizytę w naszym powiecie. A wszystkie dzieci, które chciałyby zapoznać się z twórczością Wiesława Drabika zapraszamy do Powiatowej Biblioteki Publicznej ul. Spółdzielców 4 w Turku.

źródło: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku


Dokumentacja dla kolei gotowa. Wybrano przebieg tr...
Zmiany organizacji ruchu w PPO i SPO A2 w Wielkopo...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.