Władysławów: Kolejny sprzęt do dezynfekcji dla druhów

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej otrzymali kolejny sprzęt, który służyć będzie do dezynfekcji przestrzeni publicznej. Tym razem jest to prezent od lokalnych przedsiębiorców i Klubu Radnych Niezależnych.

  1 komentarz
1 komentarz

Władysławów: Sołectwa nadal bez swojego funduszu

Radni z gminy Władysławów, podobnie jak w poprzednich latach, nie wyrazili zgody na wyodrębnienie z gminnych finansów środków, które stanowiłyby fundusz sołecki w 2021 roku.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Gmina będzie wspierać najzdolniejszych

Podczas wtorkowej (31 marca) sesji radni z gminy Władysławów przyjęli lokalny program wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży szkół, dla których organem prowadzącym jest gmina Władysławów.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Władysławów: Ponad 100 000 na sprzęt dla SP ZOZ

Gmina Władysławów wesprze powiat turecki kwotą 105 000 zł. Pieniądze to zostaną przeznaczone na zakup tomografu oraz respiratora dla SP ZOZ w Turku.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Druhowie ochotnicy dezynfekują najważniejsze miejsca

Druhowie z OSP Władysławów dzięki wsparciu lokalnego przedsiębiorcy i we współpracy z Urzędem Gminy przystąpili do dezynfekcji miejsc użyteczności publicznej, które są najczęściej odwiedzane przez mieszkańców gminy. To ich wkład w walkę z koronawirusem.

  2 komentarze
2 komentarze

Władysławów: W Międzylesiu płonęła stodoła

Pięć jednostek straży pożarnej wzięło udział w gaszeniu stodoły w miejscowości Międzylesie, w gminie Władysławów. Do pożaru doszło w poniedziałkowe (23 marca) popołudnie.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna to już tradycja, tak też stało się w tym roku. Święto to odbyło się 7 marca. Jego inicjatorem było Koło Gospodyń Wiejskich na czele z Panią Przewodniczącą Renatą Szewczyk oraz Radnym Gminy Władysławów Zbigniewem Kacprzakiem.

  0 komentarze
0 komentarze

Komunikat Urzędu Gminy we Władysławowie

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz potrzebą ograniczania bezpośrednich kontaktów, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, Urząd Gminy we Władysławowie, informuje o podjętych działaniach oraz przekazuje zalecenia dla mieszkańców w zakresie korzystania z rozwiązań nie wymagających osobistej wizyty w urzędzie.
 
  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Auto wjechało w ogrodzenie cmentarza. Nagrobki zniszczone

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w Russocicach (gmina Władysławów). Osobowe auto wjechało w ogrodzenie tamtejszego cmentarza parafialnego.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: W Wyszynie spotkali się „Dla Zdrowia”

Pod hasłem „Dla Zdrowia” w Wyszynie po raz pierwszy zorganizowano spotkanie poświęcone przede wszystkim profilaktyce nowotworowej. Można było także skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.