Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Elżbieta Klanowska zostaje przy władzy. Zwycięstwo w pierwszej turze

O fotel wójta gminy Władysławów ubiegało się troje kandydatów. Mieszkańcy zdecydowali, że funkcję tę w dalszym ciągu powinna sprawować Elżbieta Klanowska, która zwyciężyła już w pierwszej turze. 
  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Przejmujące Misterium Męki Pańskiej w Wyszynie

W dniu 26 marca w Wielki Wtorek w Szkole Podstawowej w Wyszynie obyła się inscenizacja Misterium Męki Pańskiej.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów bez funduszu sołeckiego

Podczas wtorkowej (24 marca) sesji radni gminy Władysławów opowiedzieli się za niewyodrębnianiem funduszu sołeckiego. Decyzja radnych nie była jednogłośna.

  1 komentarz
1 komentarz

Władysławów: Pożar budynku inwentarskiego w Chylinie. Spłonęły pisklęta

Kilka godzin trwało gaszenie pożaru na terenie dawnego gospodarstwa PGR w Chylinie. Ogień pojawił się w kurniku. Niestety, spłonęło 17 tysięcy piskląt.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Nowa kadencja sołtysów rozpoczęta

Sołtysi troszczą się na co dzień o swoje sołectwa, pozostając otwartymi na potrzeby i problemy mieszkańców. W poniedziałek, 11 marca nowo wybrani sołtysi z gminy Władysławów oficjalnie rozpoczęli kadencję.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Roztańczony Dzień Kobiet w rytmie disco

Muzyczne świętowanie Dnia Kobiet to już w gminie Władysławów tradycja. W tym roku panie zaproszono na wyjątkowy koncert, które gwiazdą był tym razem popularny zespół disco polo - Defis.

  3 komentarze
3 komentarze

Władysławów: Niecodzienna interwencja w Skarbkach

W sobotę (24 lutego) druhowie z OSP Władysławów brali udział w niecodziennej akcji ratunkowej. Pomogli … kotu, który utknął wysoko na drzewie i nie był w stanie samodzielnie zejść. 
  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Troje kandydatów do fotela wójta

-Obecna kadencja dobiega końca. Pora układać sobie plan na następną pracę w samorządzie - tak w programie Telewizji Wielkopolskiej zapowiedział Piotr Szewczyński, ogłaszając tym samym swoją kandydaturę na wójta gminy Władysławów. Oprócz niego o fotel powalczą obecna wójt Elżbieta Klanowska i niegdyś najmłodszy sołtys w Wielkopolsce - Patryk Jabłoński.

  2 komentarze
2 komentarze

Władysławów: PiS odkrywa wyborcze karty. Elżbieta Klanowska powalczy o reelekcję

O aktualnej sytuacji politycznej i zbliżających się wyborach samorządowych rozmawiano we Władysławowie podczas spotkania z Marleną Maląg, byłą minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Była to także doskonała okazja do zaprezentowania kandydatów, którzy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości wystartują w najbliższych wyborach samorządowych.

  4 komentarze
4 komentarze

Władysławów: Druhowie z Kun najlepsi w Halowym Turnieju Piłki Nożnej drużyn OSP

W sobotę, 10 lutego w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kunach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP z terenu gminy Władysławów. Zwycięzcą rozgrywek okazali się zawodnicy z drużyny gospodarzy.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.