Władysławów: Bezpieczeństwo i zabawa w Miasteczku Ruchu Drogowego

Rondo, skrzyżowania, sygnalizacja świetlna, a nawet przejazd kolejowy z rogatkami, ale też plenerowe gry planszowe - tak wygląda pierwsze w powiecie tureckim Miasteczko Ruchu Drogowego, które powstało we Władysławowie. 
 
  1 komentarz
1 komentarz

Władysławów: Szkolny trud doceniony i nagrodzony. Prymusi otrzymali stypendia

Wysiłek włożony w naukę zaprocentował nie tylko w postaci doskonałych ocen oraz wysokich osiągnięć w konkursach, ale też przełożył się na stypendia, które otrzymali najzdolniejsi uczniowie z gminy Władysławów.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Dzień Eksperymentu w Szkole Podstawowej w Kunach

15 października w Szkole Podstawowej w Kunach odbył się Dzień Eksperymentu. Święto nauki zostało przygotowane przez uczniów klasy 7, pod opieką Pani Kamili Żółtyszek.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Pontyfikat Jana Pawła II pisany muzyką

W muzyczną podróż przez wyjątkowy pontyfikat papieża Polaka Jana Pawła II zabrała zgromadzonych wiernych Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Władysławowa, podczas koncertu, który miał miejsce w kościele pod wezwaniem św. Michała Archanioła w Russocicach.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Dzień Edukacji Narodowej w Wyszynie

14 października w Szkole Podstawowej w Wyszynie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz uczniowie.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Wypadek na skrzyżowaniu. Jedna osoba poszkodowana

Do wypadku z udziałem busa oraz samochodu osobowego doszło dzisiaj tj. 16 października we Władysławowie. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.

  0 komentarze
0 komentarze

Niebezpieczne zderzenie w Międzylesiu

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w piątkowy (15 października) ranek w Międzylesiu (gmina Władysławów). Zderzyły się tam dwa osobowe auta marki Fiat. 
 
  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Pożar balotów słomy w Kunach

Do pożaru balotów słomy doszło w niedzielę, 10 października w miejscowości Kuny w gminie Władysławów. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

  0 komentarze
0 komentarze

Czy mistrzowi kręci się w głowie? Olimpijczyk Szymon Ziółkowski gościł w Wyszynie

Czy podczas rzutu młotem zawodnikowi kręci się w głowie? Takie pytanie usłyszał podczas spotkania w Wyszynie (gmina Władysławów) mistrz olimpijski w tej dyscyplinie, a obecnie trener - Szymon Ziółkowski.

  0 komentarze
0 komentarze

Władysławów: Dwie osobówki zderzyły się w Tarnowskim Młynie

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dzisiaj, tj. 7 października w miejscowości Tarnowski Młyn w gminie Władysławów. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kobieta.

  2 komentarze
2 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.