Władysławów: Zaśpiewali z Teresą Werner

Koniczynka z Teresą Werner

W piątek, 4 października 2019 roku członkowie Stowarzyszenia „Koniczynka” z Władysławowa wzięli udział w wyjeździe do Koła na koncert gwiazdy śląskiej piosenki – Teresy Werner.

Artystka od 16 roku życia związana była z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”, następnie rozpoczęła karierę solową. Znana gwiazda wystąpiła ze swoim dwugodzinnym programem w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kole wypełnionej po brzegi publicznością, zaśpiewała takie przeboje jak „Miłość jest piękna” czy „Spełnić marzenia”. Bardzo dobry kontakt z publicznością, szczerość, ciepło i wszechobecny uśmiech to atuty, którymi wokalistka oczarowała publiczność. Teresa Werner porwała do świetnej zabawy wszystkich przybyłych, sala pękała w szwach. Publiczność wspólnie śpiewała do przebojów znanych ze „szklanego ekranu”. Finałowy hit "Dałabym ci, dała" śpiewała z artystką cała
sala, a że tak oddana publiczność nie ma w zwyczaju pozwalać artyście ot tak zejść ze sceny, gromkimi
brawami i okrzykami zachwytu doprosiła się bisów. Po koncercie artystka sprzedawała płyty oraz chętnie pozowała do zdjęć i rozdawała autografy.

Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie "Koniczynka".

Autor: B.M.

Wojewódzkie Seminarium Szkolnictwa Zawodowego w Ze...
Europejskie Dni Ptaków dla mieszkańców Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 12 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.