Władysławów: Bal Karnawałowy w Wyszynie

Bal Karnawałowy w Wyszynie

Karnawał to czas zabaw i bali, także dla najmłodszych. W tym roku ze względu na panującą sytuację każda z grup bawiła się w swojej sali. W tłusty czwartek przedszkolaki z Wyszyny uczestniczyły w długo wyczekiwanym przez nie balu karnawałowym.

Z dumą prezentowały swoje piękne stroje. Dekoracja sal wprowadziła dzieci w radosny, bajkowy nastrój i zachęcała do wspólnej zabawy. Wśród dziewczynek królowały wróżki, księżniczki, biedronki i kotki. Chłopcy zmieniali się w super bohaterów, nie zabrakło także motywów zwierzęcych oraz piratów i policjantów. Nie sposób zliczyć wszystkich postaci, które zawitały na bal w grupach: Słoneczka, Misie i Motylki. Rozpoznać dzieci nie było łatwo, gdyż rodzice wykazali się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Wszyscy świetnie się bawili. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci.

Podczas odpoczynku przedszkolaki słuchały bajek i zagadek o ich bohaterach. To niezwykłe wydarzenie dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych przeżyć oraz porcję dodatkowej energii. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie przepięknych balowych strojów. Wychowawcy grup: Renata Bryl, Iwona Rusin, Sylwia Malesza-Gumienna Alicja Burszewska.

Materiał nadesłany
Oświadczenie burmistrza w sprawie radnego z wyroki...
Trzy miesiące aresztu za oszustwo na wnuczka

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 26 luty 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.