Władysławów: Choinka Noworoczna w Wyszynie

Choinka Noworoczna w Wyszynie

Karnawał to czas radości, tańca i zabawy. To świetna okazji do zorganizowania imprezy choinkowej. Dyrektor Małgorzata Klimaszewska przywitała wszystkich ciepło i radośnie, a następnie zaprosiła do wzięcia udziału w części artystycznej.

Zabawa choinkowa odbyła się w Szkole Podstawowej w Wyszynie. Na spotkanie przybyło wielu znamienitych gości w tym między innymi najstarszy mieszkaniec Wyszyny Kazimierz Smoliński.

W tym roku część artystyczna przygotowana została pod hasłem DISCO DANCE SHOW. Były tańce i muzyka lat 80 ,90 którą coraz bardziej lubi młode pokolenie.

Grupy przedszkolaków jak zawsze zrobiły wielkie show. Na występ przybyli rodzice, dziadkowie, młodsze rodzeństwo. Humor i kondycja dopisała wszystkim. Gwoździem programy zabawy choinkowej był Święty Mikołaj który obdarował dzieci paczkami.

Impreza zorganizowana została dzięki uprzejmości Rady Rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Materiał Prasowy
Jakie korzyści dla firmy płyną z wynajmu długoterm...
Przykona: Przegląd Piosenki Świątecznej w Języku A...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 05 czerwiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.