Władysławów: Kierowca zjechał na przeciwległy pas ruchu w Polichnie

Wypadek Polichno

Piątek trzynastego okazał się pechowy dla podróżujących trasą Władysławów – Turek. Doszło tam do poważnego zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Poszkodowana została rodzina oraz starszy mężczyzna.

Kilkanaście minut przed godz. 11.00 służby ratunkowe otrzymały informację, że na głównej drodze między Turkiem a Władysławowem nieopodal Polichna doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe.

Prawdopodobnie podróżujący autem marki Opel z niewiadomych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, co doprowadziło do czołowego zderzenia z autem marki Ford, w którym podróżowała rodzina z małym dzieckiem.

Rodzina opuściła pojazd o własnych siłach przed przybyciem straży pożarnej. Nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń. Warto podkreślić postawę okolicznych mieszkańców, którzy udzielili im schronienia i pomocy przed przyjazdem służb.

Na miejscu pracowali strażacy z terenu gminy Władysławów i z PSP w Turku, a także ratownicy medyczni i policjanci. Ruch w trakcie akcji został zablokowany. Wszczęte dochodzenie ma wyjaśnić wszystkie okoliczności wypadku.
104 zakażenia COVID-19 na terenie powiatu tureckie...
Władysławów: Jestem Polką i Polakiem

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 30 listopad 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.