Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Sukces mieszkańca Russocic w Konińskim Festiwalu Fotograficznym Focus Nad Wartą

Konin

Mieszkaniec Russocic gm. Władysławów, Grzegorz Wysocki Kuźnia Kadru zajął 2 miejsce w 4. Konińskim Festiwalu Fotograficznym FOCUS NAD WARTĄ który odbył się w miniony weekend w Koninie.

Kulminacyjnym punktem festiwalu jest konkurs fotograficzny. Tematem tegorocznej Foto bitwy był "Świat odbity" Czas na wykonanie zdjęcia to tylko 30 godzin. Zdjęcie należy wykonać bez żadnej obróbki na terenie Konina.

W konkursie zgłoszono 23 prace. Jurorami tegorocznego konkursu byli: Słynny portrecista zdobywca wielu nagród Piotr Werner , Anna Małkowicz i Rafał Piech, oraz publiczność. Na sali klubowej Konińskiego Oskardu została rozegrana bitwa - Fotobitwa na zdjęcia. jej uczestnicy złapali w kadrach niezwykle ciekawe ujęcia, które sprawiły, że zarówno jurorzy, jak i zgromadzona publiczność miała twardy orzech do zgryzienia.

Ostatecznie po ostrej walce zdjęcie wykonane przez Pana Grzegorza trafiło do finału i decyzją jury zajęło 2 miejsce, oraz otrzymało 2 specjalne wyróżnienie od firmy Newell Power Brand.

W piątkowy wieczór w ramach wydarzeń festiwalu Pan Grzegorz był również współprowadzącym foto spacer "Malowanie Światłem". Na warsztatach uczestnicy mieli okazję pod okiem prowadzących wykonać niesamowite kadry i nabyć nowe umiejętności podczas pokazu grupy tanecznej "Shadows of fire " z Miejskiego Domu Kultury w Turku.

Należy nadmienić, że to nie pierwsze sukcesy mieszkańca naszego powiatu. W zeszłym roku również w tym samym konkursie zajął on 2 miejsce, otrzymał nagrodę publiczności i nagrodę głównego sponsora.

W marcu w ramach ogólnopolskiego konkursu "Polska Konteksty" zdjęcie Pana Grzegorza zostało wyróżnione przez jurorów i miało swoją pierwszą małą wystawę.

Cieszymy się, że zdjęcia mieszkańca naszego powiatu zostają dostrzegane na arenie krajowej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
Kawęczyn: Najlepsi absolwenci szkół średnich nagro...
Opaski odblaskowe — dobry sposób na bezpieczeństwo
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.