Wideo: Lata 70-te zdominowały tegoroczny „Babiniec” w Wyszynie

Wideo: Lata 70-te zdominowały tegoroczny „Babiniec” w Wyszynie

W lata 70- te przeniosły się mieszkanki Wyszyny i okolic podczas tegorocznego „Babińca”. Impreza z roku na rok nabiera coraz większego rozmachu, a uczestniczące w niej kobiety zawsze bawią się znakomicie.

Tegoroczny „Babiniec” odbył się w sobotę, 8 lutego. W imprezie udział wzięły hipiski z całego województwa Wielkopolskiego w tym między innymi Konina, Turku, Władysławowa, Poznania czy Wrześni.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Kobiet „Wyszyńskie Kasztelanki”. Jak informuje Danuta Matuszak impreza organizowana jest już po raz piąty, a w tegorocznym balu bawiło się aż 112 osób.

W kolorowych strojach uczestniczki zabawy wybrały królową balu, wzięły udział w wielu konkursach i zabawach.

Specjalnie na tę okazję przygotowano pyszne dania dzięki którym „imprezowiczki” nabrały sił i bawiły się do późnych godzin nocnych.

Wszystkie kobiety integrowały się wspaniale i panowała niepowtarzalna, damska atmosfera. Zresztą… co tu dużo pisać. Wystarczy obejrzeć zdjęcia. Aż chce się tam być!Fot.M.JAC
Uwaga! Ostrzegamy przed silnym wiatrem!
Władysławów: Zarząd piłkarskiego „Znicza” podsumow...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.