Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: „Mamo, Tato – co Wy na to ?”, czyli wyjątkowy festyn w SP w Wyszynie

Wyszyna

Początek czerwca, to czas szczególny. Wiosna w pełni, w nas wstępuje nowa energia. W tym czasie obchodzone są trzy święta- Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca, które można uczcić razem. Jest więc okazja, aby wykorzystać ten wiosenny przypływ energii i spędzić miło czas wspólnie na festynie.

W sobotę, 8 czerwca w Szkole Podstawowej w Wyszynie odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Mamo, Tato – co Wy na to ?”. Całą uroczystość rozpoczęła powitaniem Pani Dyrektor Małgorzata Klimaszewska i zaprosiła do wspólnej zabawy. Przybyli na wydarzenie goście, rodzice i całe rodziny dzieci biorących udział w występach podziwiali przygotowane na ten dzień przez uczniów przedstawienia taneczne oraz piosenki. Słoneczna pogoda, radosne dzieci i rodzice – wszystko to tworzyło niepowtarzalną atmosferę.

Starano się zapewnić ciekawe atrakcje takie, jak loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, darmowe dmuchańce, stoiska kulinarne i wiele, wiele innych. Po wspólnych zabawach można było odpocząć w kawiarence i zjeść pyszne ciasta domowe lub kiełbaskę z grilla. Bogaty program festynu sprawił, że boisko wokół szkoły wypełniło się tłumem ludzi.

Składamy ogromne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu organizatorom oraz naszym sponsorom.

Było kolorowo wesoło
Dużo atrakcji i wrażeń
Lody wata cukrowa tance dmuchance
Taki to festyn w Wyszynie super mamy zawsze przed wakacjami
Już dziś za rok na kolejny ZAPRASZAMY

Materiał nadesłany Andrzej Burszewski
 

 

Władysławów: Radni jednogłośnie za Środowiskowym D...
„Forehand” dla dzieci i młodzieży, czyli Turniej T...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.