Władysławów: Mężczyzna, który strzelał do policjantów trafił do aresztu

Areszt dla 32-letniego mieszkańca Władysławowa, który strzelał do policjantów
Do tymczasowego aresztu trafił w poniedziałek (6 listopada) 32-letni mieszkaniec Władysławowa, który pod koniec ubiegłego tygodnia strzelał do funkcjonariuszy policji. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. 
 
 
Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w piątek, 3 listopada. Już rano do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęła informacja, że 32-letni mieszkaniec Władysławowa ma myśli samobójcze i znajduje się pod wpływem narkotyków. Zaczęto poszukiwania mężczyzny. Popołudniu mężczyzna wrócił do miejsca zamieszkania. Skierowano tam też patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Wówczas agresywny mężczyzna zaatakował jednego z policjantów i podczas szarpaniny wyciągnął mu broń służbową z kabury i oddał z niej kilka strzałów. 
 
Mężczyźnie postawiono zarzut usiłowania dokonania zabójstwa dwóch funkcjonariuszy na służbie. Zastosowano wobec niego tymczasowy, trzymiesięczny areszt. 
Kawęczyn: Nowe miejsce dla najmłodszych i nie tylk...
Miasto wymienia lampy uliczne. Ma być jaśniej i os...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.