Władysławów: Międzypowiatowe Artystyczne Spotkania Seniorów

Seniorzy Artystycznie Władysławów

Właśnie trwają XXVIII Międzypowiatowe Artystyczne Spotkania Seniorów. Impreza rozpoczęła się dzisiaj, 8 września w domu parafialnym we Władysławowie.

Program artystyczny zaprezentuje 14 zespołów. Na scenie wystąpią zespoły „Powidzanie (Dom Kultury w Powidzu), „Serenada”, (Centrum Kultury w Dobrej), „Alebabki” (Centrum Kultury w Dobrej), „Kłodawiacy” (Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie), „Sentymentalne serca” (Gminny Ośrodek Kultury w Kramsku), „Gama” (Witowo Gmina Osiek Mały), „Przedeczanki” (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Przedczu), „Odrodzenie” (Miejski Dom Kultury w Słupcy), „Kwiaciarki” (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie), „Janina Bednarska” (Sompolno), „Seniorskie Nuty” (Gminny Ośrodek Kultury we Władysławowie), „Wyszynianki” (Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie, „Jesień” (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie).

Występy ocenia komisja w składzie Maria Witczak, Andrzej Kujawa oraz Piotr Krawczyk.

W tym toku niespodzianką jest występ Jarosława Królikowskiego, znanego i lubianego muzyka.
Należy nadmienić, że organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury we Władysławowie.
 
Turkowianie trenowali z Marcinem Różalskim
Towarzystwo Samorządowe oficjalnie zaprezentowało ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
środa, 17 lipiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.