Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: „Nie bądź żyła. Oddaj krew” już w niedzielę!

Zbiórka Krwi

Już po raz ósmy na jedną niedzielę strażnica OSP we Władysławowie zmieni się w punkt poboru krwi. Wszystko za sprawą odbywającej się tam akcji „Nie bądź żyła. Oddaj krew”.

Najnowocześniejsze i najbardziej skomplikowane zabiegi operacyjne nie byłyby możliwe do wykonania, gdyby nie było krwi. Jedynym jej źródłem są zdrowi ludzie. W tym roku już po raz piąty dzięki zaangażowaniu druhów, a szczególnie inicjatorki akcji – Magdaleny Dębińskiej oraz naczelnika OSP Wiesława Kałużnego, we Władysławowie będzie można podzielić się tym najcenniejszym z leków. Oddawanie krwi jest bezpieczne – nie boli i nie grozi zarażeniem.

Krew będzie można oddawać w niedzielę, 28 maja pomiędzy godziną 10:00 a 13:00. W imieniu organizatorów zapraszamy każdą osobę, która oddawała już krew, ale również każdego, kto chce podzielić się cząstką siebie pierwszy raz.
Executive Search – czyli jak znaleźć najlepszych k...
Malanów: Jerzy Frątczak z tytułem Sołtysa Roku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.