Wideo: Perełki motoryzacji na rajdowym szlaku

Zlot w Russocicach
Motoryzacyjne perełki wyruszyły w sobotni poranek na drogi powiatu tureckiego. Wszystko za sprawą organizowanego już po raz trzeci Rajdu Pojazdów Zabytkowych.

Uczestnicy rajdu od piątku przyjeżdżali do punktu startowego na terenie Wigwamu w Russocicach. Start zaplanowano na sobotni poranek. Każdy z uczestników otrzymał pakiet zawierający mapę z wyznaczonymi punktami kontrolnymi w różnych miejscach powiatu tureckiego, gdzie czekały na nich zadania. Metę przygotowano przy budynku Urzędu Miejskiego w Turku.
 
W rajdzie mogli brać udział właściciele pojazdów zabytkowych wyprodukowanych do 31 grudnia 1990 roku. Celem imprezy jest popularyzacja historii regionu, popularyzacja historii motoryzacji, rozpropagowanie walorów regionu, integracja miłośników starej motoryzacji, popularyzacja motorowej turystyki krajoznawczej oraz szerzenie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

Przykona: Miłośnicy wodnosamolotów walczą w Wyścig...
Przychodzi uczeń do lekarza, czyli rekrutacja do s...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 16 październik 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.