Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Rodzinny Dzień Dziecka pełen atrakcji

Władysławów

Zabawy, konkursy, a nawet… produkcja biżuterii - w ten sposób najmłodsi mieszkańcy gminy Władysławów świętowali Dzień Dziecka. Atrakcji nie brakowało, a w radosne spędzanie niedzielnego (9 czerwca) popołudnia włączyły się całe rodziny.

Centrum Władysławowa na kilka godzin zamieniło się w rodzinne centrum rozrywki. Szczególnie na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Animatorzy zadbali o to, aby nikt się nie nudził i z powodzeniem angażowali dzieci we wspólne zabawy ze słodkimi nagrodami. Zabawy z chustą i wesołe wyścigi to tylko niektóre z wyzwań, jakie czekały na młodych śmiałków. Można było również do woli bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach

Odpocząć można było w kąciku plastycznym, a najlepsze prace zostały nagrodzone upominkami. Całość dopełniło malowanie buziek i zaplatanie warkoczyków. Dziecięce uśmiechy skutecznie przeganiały chmury i po deszczowych dniach pogoda sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu.


422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Rajd Turystyczny "O Uśmiech Dziecka" zakończony Fe...
Posypały się mandaty, czyli Akcja Prędkość w powie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.