Władysławów: Rodzinny festyn i Festiwal Rekordów

Władysławów

Do rodzinnej zabawy w piękne sobotnie popołudnie (18 czerwca) zaprosili swoich najbliższych uczniowie Szkoły Podstawowej we Władysławowie, przygotowując rodzinny festyn. Towarzyszył mu sportowy akcent, czyli „Festiwal Rekordów na Orliku 2022”.

Na szkolnym boisku na uczniów i ich rodziców czekało mnóstwo atrakcji. Oczywiście pojawiły się dmuchańce, kolorowe proszki holi, a także słodkie smakołyki i grillowane kiełbaski. Wisienką na torcie były natomiast występy przygotowane przez dzieci ze specjalną dedykacją dla ich najbliższych. Były tańce, wiersze i piosenki, które uczniowie wcześniej przygotowywali pod okiem swoich wychowawców i nauczycieli.

Zabawie towarzyszył także sportowy akcent w postaci Festiwalu Rekordów, realizowanego dzięki grantowi pozyskanemu z fundacji Orły Sortu. Dla dzieci i młodzieży przygotowano konkurencje sprawnościowe. Każdy z uczestników otrzymał medal oraz atrakcyjne gadżety. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymali natomiast puchary.

Ambro zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Bur...
Przykona: Festyn pełen słońca i dobrej zabawy w Sm...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.