Władysławów: Ślubowanie klas pierwszych

slubowanie-pierwszoklasistow

11 października 2018 r. w Szkole Podstawowej we Władysławowie odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy IA i IB.


Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do grona uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły. Następnie Pani dyrektor Urszula Maciejewska dokonała aktu pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie poprzez dotknięcia ramienia olbrzymim ołówkiem. Uczniowie otrzymali legitymację szkolną, pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Na zakończenie uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek do stołówki szkolnej.


PIERWSZAKI ! POWODZENIA
Elżbieta Kałużna
Jolanta Zając

Turkowianie autobusem dojadą do cmentarzy
Jak bezpiecznie pozyskać drewno na potrzeby gospod...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 26 marzec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.