• rodamed strona2 baner

Władysławów: Wielkie głosy i światowe przeboje od panów dla pań

Koncert we Władysławowie

Z małym przyspieszeniem, bo w ostatnią sobotę lutego we Władysławowie panie świętowały Dzień Kobiet. Z tej okazji przygotowano dla nich wyjątkowy koncert. Gwiazdą wieczoru był kwartet tenorów LeonVoci.

Wszystkie panie powitał gospodarz wieczoru, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie Krzysztof Owczarek. Głos zabrała także wójt Elżbieta Klanowska - jedyna w historii powiatu tureckiego kobieta, która stanęła na czele gminnego samorządu. Po życzeniach każda z pań otrzymała symboliczną różę i w miłym nastroju można było wysłuchać niecodziennego koncertu.

Przed publicznością zaprezentował się pochodzący ze Lwowa zespół LeonVoci. Tworzy go czwórka tenorów - Nazar Tatshyshyn, Roman Chava, Ihor Radvanskyi, Andriy Stetshkyi oraz Andriy Stetshkyi. Inspiracją zespołu są trzej słynni tenorzy a także kwartet tenorów Il Divo. Muzycy byli uczestnikami programu „Mam Talent”, gdzie dotarli do półfinału. W wykonaniu LeonVoci można było usłyszeć największe przeboje muzyki popularnej i nie tylko, w wyjątkowych aranżacjach. Po koncercie czekał na panie jeszcze słodki poczęstunek i rozmowy w miłym towarzystwie.

Kawęczyn: Z takimi ludźmi można wiele, czyli zebra...
Kawęczyn: Młodzież i dorośli walczą podczas Otwart...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 20 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.