• rodamed strona2 baner

Władysławów: WyBorowe bieganie na 5!

Bieg WyBorowa 5

Ponad 70 biegaczy stanęło na starcie zorganizowanego po raz pierwszy biegu pod nazwą WyBorowa 5. Gospodarzem wydarzenia był Borowy Staw w miejscowości Piorunów (gmina Władysławów).

W niedzielne południe nad łowiskiem wyjątkowo nie spotkali się wędkarze, a sportowcy. Zawodnicy mogli startować nie tylko w biegu głównym na dystansie pięciu kilometrów (trzy okrążenia), ale też w marszu nordic walking, gdzie do pokonania było 1300 metrów. Chętnych nie brakowało, ale trudy przełajowego biegu wynagrodziła piękna pogoda. Po zakończeniu biegu głównego oraz marszu z kijkami przyszła także kolej na specjalny, krótki bieg dla najmłodszych - na mecie czekała na nich słodka niespodzianka. Dla każdego uczestnika przygotowano medal, a najlepsi otrzymali pamiątkowe statuetki oraz medale.

Najlepsi w swoich kategoriach okazali się Gabriela Trzepacz i Przemysław Majda (bieg główny) oraz Dorota Wiśniewska i Szymon Sypniewski (nordic walking).

Prawie 500 osób wzięło udział w słonecznym Rajdzie...
Kolejnych 150 Terytorialsów wcielonych do wielkopo...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Kurza Twarz w niedziela, 07 październik 2018 22:12

O ile wiem Paprotnia jest w Gminie Krzymów, w powiecie konińskim,Co tam robił Wojtkowiak i reszta bandy...

O ile wiem Paprotnia jest w Gminie Krzymów, w powiecie konińskim,Co tam robił Wojtkowiak i reszta bandy...
poniedziałek, 20 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.