Wideo: Wyszyńska Dziesiątka - stanęli na starcie mimo pandemii

Wyszyńska Dziesiątka

Pandemia koronawirusa i kapryśna pogoda nie przeszkodziły amatorom aktywności na świeżym powietrzu, którzy zdecydowali się na start w kolejnej, siódmej już edycji imprezy pod nazwą Wyszyńska Dziesiątka im. Adasia Jabłońskiego.

Sportowcy pojawili się w malowniczym otoczeniu łowiska Borowy Staw. Organizatorzy wyznaczyli dwie trasy - sześciokilometrową, na której rywalizować będą amatorzy chodzenia z kijkami oraz główną, liczącą 12 kilometrów. Chociaż w walce o najlepsze czasy nie pomagały nierówności terenu i miejscami trzeba było bardzo uważać, to wszyscy uczestnicy przekraczali linię mety z uśmiechami i radością. Dla każdego przygotowano okolicznościowy medal, posiłek regeneracyjny oraz paczka ze zdrową żywnością od sponsora.

Siódmą edycję Wyszyńskiej Dziesiątki wygrał Taras Kulai z Konina, drugie miejsce zajął Paweł Tarasiuk z Poznania, a trzecie Tomasz Pietrzak z Turku. Najlepsi w marszu z kijkami okazali się Marcin Radomski i Kamila Kolberg, drugie miejsce na podium zajęli Łukasz Jędrzejewski oraz Agnieszka Kędzierska, a na trzecim uplasowali się Damian Degner i Renata Zagłoba.fot.M.JAC


Od lipca zmiany wśród księży powiatu tureckiego
Władysławów: Druhny i druhowie podsumowali miniony...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Pan Rafał w sobota, 20 czerwiec 2020 23:03

Mimo pandemii? Pani Błaszczak ty się nawet do TVPIS nie nadajesz.A czekamy na podobne redaktorki ,które po 28 Czerwca będą szczekać na ..

Mimo pandemii? Pani Błaszczak ty się nawet do TVPIS nie nadajesz.A czekamy na podobne redaktorki ,które po 28 Czerwca będą szczekać na ..
Gość
środa, 28 lipiec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.