Władysławów: Zapraszamy na koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus pod dyrekcją Agnieszki Duczmal

Agnieszka Duczmal Wyszyna

W wyjątkowej, kameralnej atmosferze już w ten weekend odbędzie się długo oczekiwany koncert. Z okazji 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości przed publicznością wystąpi Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod dyrekcją Agnieszki Duczmal.

To wyjątkowe wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę, 16 września o godzinie 18.00. W pięknym, kameralnym Kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Wyszynie będą działy się rzeczy magiczne. Miłośnicy muzyki wysłuchają między innymi utworów Wojciecha Kilara, Fryderyka Chopina czy Ignacego Jana Paderewskiego.

Organizatorami przedsięwzięcia są wójt gminy Władysławów, Domowy Żłobek w Muchlinie, Turkowskie Towarzystwo Muzyczne, Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Wyszynie.
Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie.

Dla chętnych zorganizowano również bezpłatny dojazd- autobus wyjedzie spod budynku Przedszkola w Muchlinie o godzinie 16.50. Powrót planowany jest około godziny 20.40.

Zapraszamy!
Dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorz...
Dobra: Fotowoltaiczne marzenia spełnione. Tylko Tu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 31 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.