Wnioski KRS tylko elektronicznie!

Wnioski KRS tylko. elektronicznie!

Od 1 marca 2020r. ważna zmiana, w której z pomocą przychodzi Turecka Izba Gospodarcza, gdzie możesz dokonać zakupu kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Wszystkie wnioski (w tym m.in. dotyczące wpisów, jak i ich zmian) do KRS będą mogły być składane jedynie elektronicznie.

Z początkiem marca 2020 r. wejdzie w życie ostatnia pula przepisów ustawy z dnia 26 kwietnia 2018 r. o zmianie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz niektórych innych ustaw (dalej „Ustawa), która zrewolucjonizowała sposób realizacji obowiązków związanych z zamknięciem roku i już dotychczas przysporzyła sporo trudności przedsiębiorcom prowadzącym działalność w formie spółek prawa handlowego. To bowiem na jej podstawie, jeszcze w 2018 r., wprowadzony został obowiązek sporządzania sprawozdań finansowych i ich składania do Repozytorium Dokumentów Finansowych wyłącznie w formie elektronicznej. Zmiany wprowadzane Ustawą mają na celu usprawnienie procesów rejestrowych poprzez pełną informatyzację systemu KRS i w konsekwencji ułatwienie prowadzenia działalności gospodarczej.

Każdy przedsiębiorca może zadbać już dziś i dokonać instalacji elektronicznego podpisu w firmie. Jeśli jeszcze go nie masz, koniecznie skontaktuj się z nami i wybierz najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb pakiet.

Zapraszamy!!!

Kontakt Tobiasz Guźniczak, Turecka Izba Gospodarcza, umów się na spotkanie 665999604, lub 63 2891889.
Zarząd Powiatu Tureckiego powierzył stanowisko Dyr...
Ewelina Derucka: Kto płaci za utrzymanie Miejskiej...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - aaa w czwartek, 06 luty 2020 09:07

Wystarczy założenie profilu zaufanego Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP)

Wystarczy założenie profilu zaufanego Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP)
Gość
poniedziałek, 03 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.