Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wojewódzki konkurs "Policjant ruchu drogowego 2023"

KPP

11 maja w Wolsztynie zakończył się finał wojewódzkiego Konkursu „Policjant ruchu drogowego". Mł.asp. Łukasz Pietraszek reprezentujący Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Turku w generalnej klasyfikacji uplasował się na wysokim 10 miejscu. Serdecznie gratulujemy.

Pierwszy dzień konkursu obfitował w zadania sprawdzające wiedzę teoretyczną policjantów oraz celność strzałów. Drugi dzień minął pod znakiem współzawodnictwa w kierowaniu ruchem. Spośród 34 osób tego dnia wyróżnili się reprezentanci komend z Poznania, Turku, Krotoszyna, Kalisza, Kościana, Jarocina, Słupcy i Wolsztyna.

W klasyfikacji generalnej bezkonkurencyjni okazali się policjanci ze stolicy Wielkopolski. Pierwsze miejsce zajął mł.asp. Mikołaj Przybylski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, na drugim stopniu podium znalazł się st.sierż. Aleks Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, a trzecie miejsce przypadło w udziale sierż. Kamilowi Szmydowi również z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Policjanci reprezentujący Wielkopolskę wystartują w Finale Krajowym XXXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego Roku”, który odbędzie się w dniach 12 – 16 czerwca 2023 roku w Kielcach. Życzymy, by nasi reprezentanci potwierdzili swoją klasę na Ziemi Świętokrzyskiej i przywieźli stamtąd puchar zwycięstwa!
Ochotnicza Straż Pożarna Turek nadal pomaga Ukrain...
Kawęczyn: Festyn parafialny w Głuchowie pełen atra...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.