Wspaniała zabawa podczas Miniolimpiady

Miniolimpiada w ZST

14 listopada na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Turku odbyła się impreza integracyjna pod hasłem Miniolimpiada, której celem była aktywizacja sportowa młodszych dzieci o obniżonej sprawności motorycznej lub psychofizycznej.

W zawodach wzięli udział wychowankowie Przedszkoli Samorządowych Nr 5, 6 i 8, Przedszkola „Mały Odkrywca” oraz uczniowie Ośrodka. Zawodnicy zachęcani dopingiem swoich kolegów mierzyli się w konkurencjach takich jak: przeciąganie i marsz po ławeczce, rzut piłką, slalom z ominięciem przeszkód, przeciąganie szarfy.

Aby uczniowie mogli przez chwilę oderwać się od wielkich emocji, między rozgrywkami odbywały się zabawy integracyjne z udziałem specjalnego gościa – Minionka.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal i wielką piłkę, a kibice w nagrodę za gorący aplauz i głośne brawa obdarowani zostali bukietami kolorowych balonów.

Za organizację Miniolimpiady odpowiedzialni byli nauczyciele Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku: Aneta Kubiak, Anna Knop, Aneta Lubas, Małgorzata Wawrzyniuk i Katarzyna Wielkopolan - Janik. Zadanie dofinansowano ze środków Powiatu Tureckiego.
Uwaga, awaria wodociągu na Os. Wyzwolenia
Nagrody w Bibliotece!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 16 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.