Współpraca Miasta i Mleczarni Turek

Miasto Turek

Nazwa Turek nierozerwalnie kojarzy się z serem produkowanym w naszym Mieście. Jest to silna marka rozpoznawalna w całym kraju. W związku z tym Dyrektor Generalny Mleczarni Turek Leszek Piślewski i Burmistrz Miasta Turek Romuald Antosik chcąc silniej zaakcentować związek marki z naszym miastem podpisali porozumienie o współpracy.

Dokument został podpisany w dniu 22 lutego 2021 r. w Urzędzie Miejskim w Turku. Zgodnie z jego zapisami Urząd i Mleczarnia zacieśnią współpracę przybliżając mieszkańcom miasta historię zakładu mleczarskiego, jego rozwój i produkty. Mleczarnia będzie wspierać wydarzenia z obszaru życia kulturalnego i społecznego w naszym mieście. Tak jak to miało miejsce podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Firma podarowała wówczas na licytację kosze upominkowe, w których znajdowały się sery NaTurek oraz produkty importowane z Francji wytwarzane w zakładach należących do Grupy Savencia, której Mleczarnia jest częścią. Dodatkowo strony porozumienia zobowiązały się do współdziałania w obszarze wolontariatu w mieście, miejskich wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Porozumienie zawarte jest bezterminowo. Strony wyrażają chęć aktywnej współpracy i wzajemnego wsparcia na rzecz umacniania marki na lokalnym rynku.
Konińscy radni negatywnie o kolei do Turku
Stop nieetycznym zbieraczom poroża

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 02 marzec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.