Wideo: Wspomnienia w amerykańskim klimacie

Karol Budziński w Turku

„Amerykańskie klimaty” to temat najnowszej wystawy w turkowskim muzeum. Jej autorem jest poznański fotografik Karol Budziński.

Poznański fotografik w murach Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera prezentuje zdjęcia wykonane podczas podróży po Stanach Zjednoczonych. Można na nich znaleźć elementy środowiska, architektury i turystyki. Podczas otwarcia wystawy autor zdjęć opowiadał o swojej wyprawie do USA, każda fotografia tam wykonana ma swoją historię, której uczestnicy wysłuchali z zaciekawieniem.

Karol Budziński fotografią zajmuje się od ponad 30 lat. Początkowo była to pasja, która z czasem stała się sposobem na życie i spełnianie marzeń. W kwietniu 2015 r. ukazał się jego autorski album "Rok Pański Klasztory Wielkopolski w fotografii Karola Budzińskiego". Album ten pokazuje życie codzienne oraz architekturę w 19 klasztorach z terenu Wielkopolski. W czerwcu 2017 ukazał się album którego jest współautorem promujący powiat Grodzisk Wielkopolski, natomiast w grudniu 2017r. ukazał się nowy autorski album "Powidzki Park Krajobrazowy”.

Wystawę w Turku można będzie oglądać do 9 czerwca.


fot.M.JAC

Mistrzynie Wielkopolski grają w „Piątce”
Tuliszków: Jedyny taki benefis w powiecie, czyli 5...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 17 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.