XIV Memoriał Jigoro Kano w Poznaniu

Judo

Około 1000 zawodników z 8 krajów walczących na 10 polach walki w hali sportowej UAM Poznań. To jedna z największych imprez judo w Polsce . W kategoriach wagowych często zgłoszonych jest powyżej dwudziestu uczestników.

Kadra naszych klubów składała się z 8 zawodników. Podczas wydarzenia udało się wywalczyć aż 2 medale. W turnieju udział wzięli Maksym Haponov, Adam Kowalski, Borys Górski eliminacje, Szymon Sacewicz 5 m , Wiktor Karolak eliminacje, Amelka Łakomicka 6m, Antoni Muszynski, Filip Rosicki eliminacje.

-Jestem tak bardzo dumny z wszystkich zawodników za ciężką pracę , za trud , za wyjątkową chęć do walki na najtrudniejszych turniejach. Najważniejsze że tworzą super drużynę My Judo Team My judo family Klub Sportowy JUDO TURek, Kasztelania Brudzew- mówił trener Marek Kujawa.
 
„Złap za stery do swojej kariery”, czyli finał kon...
W Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich „Gr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 30 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.