Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

XX Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo

judo

W dniach 23-24 marca odbył się XX Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Juniorów Mlodszych, Młodzików i Dzieci który zgromadził kluby z całej Polski, swój udział zaznaczyła w dwudniowej imprezie UKS judo Tuliszków który wystawił zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych.

Tuliszkowska sekcje Judo reprezentowało siedmioro zawodników; Iga Górska, Wojciech Wagiel, Marcelina Poprawska, Michalina Kosińska, Michał Kałuża, Bartosz Janicki i Filip Gaj. Najlepszy start w ubiegły weekend zaliczyła Marcelina Poprawska zdobywając złoty medal, Michał Kałuża zdobył srebrny medal, Wojciech Wagiel i Bartosz Janicki zdobyli medale brązowe, tuż za podium znaleźli się Iga Górska, Michalina Kosińska i Filip Gaj. Był to kolejny start tuliszkowskiej sekcji Judo, przed nimi udział w campie szkoleniowym w Poznaniu oraz kolejne starty w imprezach ogólnopolskich.

Wyniki:
I dzień
Wojciech Wagiel - 3 miejsce
Iga Górska - 5 miejsce

II dzień
Marcelina Poprawska - 1 miejsce
Michał Kałuża - 2 miejsce
Bartosz Janicki - 3 miejsce
Michalina Kosińska - 5 miejsce
Filip Gaj - 9 miejsce

Wyjazd wspierali sponsorzy klubu p, Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Radosław Andrzejewski, firma InstalTrans-Andrzejewscy oraz p. Krzysztof Roman, Burmistrz UGiM w Tuliszkowie.

a.augustyniak 120x180

Bajka Cyrku Europa w Turku
Kawęczyn: Razem można więcej. Charytatywny koncert...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.