Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

XXV kurs samoobrony Kobieta Bezpieczna za nami

Kurs samoobrony

W miesiącu kwietniu odbył się XXV kurs samoobrony Kobieta Bezpieczna adresowany dla wszystkich chętnych kobiet z Powiatu Tureckiego, który był realizowany w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich ( czerwone drzwi).

W zajęciach uczestniczyło 25 pań w różnym wieku. Zajęcia realizowała grupa trenerów Klubu Shinkyokushinkai w osobach Janusz Stasiak i Robert Łajdecki na czele ze specjalistą ds. taktyki i techniki interwencji policyjnej shihan Dariuszem Jasiakiewiczem 5 dan Modern Combat-Krav Maga. Wszystkie treningi odbywały się w specjalistycznej sali sporów walki wyposażonej w specjalny sprzęt do nauki samoobrony. Ponadto na zakończenie kursu odbyły się zajęcia z przeciwdziałania przemocy przeprowadzone przez specjalistę ds. niebieskiej karty mgr Elżbietę Piąstkę z MOPS Turek. Patronat nad zajęciami odjęła Ochotnicza Straż Pożarna w Turku , Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów KPP Turek, Starostwo Powiatowe w Turku, Urząd Miasta w Turku, MOPS Turek.
 
Kolejna edycja już na jesień na którą zapraszamy !!!.
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
Majowe Święta w Przedszkolu Krasnala Hałabały
Dlaczego warto filtrować wodę? Wpływ na jakość wod...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.