Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

XXV Puchar Wielkopolski Okręgowego Związku Karate

karate

W dniu 20 kwietnia w Turku odbył się XXV Puchar Wielkopolski Okręgowego Związku Karate. Na starcie stanęło 19 klubów z sześciu województw ( podlaskiego, łódzkiego, opolskiego, świętokrzyskiego , kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego ) wystawiając blisko 309 zawodników Shinkyokushinkai Karate.

Sędzią głównym turnieju był shihan Branch Chiefs Dariusz Jasiakiewicz 5 dan WKO. Zawody zostały przeprowadzane bardzo sprawnie i bezpiecznie. Turkowscy zawodnicy zdobyli 39 pucharów i medali w konkurencji kata i walk kontaktowych kumite co dało klubowi z Turku pierwsze miejsce w kwalifikacji drużynowej. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli zawodnicy zajmujący czołowe miejsca medalowe :
Roksana Koralewska, Aleksandra Ignaszak, Jakub Chudecki, Wojciech Gadomski, Dawid Wiśniewski, Marcel Wiśniewski, Kacper Witkowski, Natalia Kuras, Lena Rzeźniczak, Mikołaj Buchelt, Wojciech Bartnik , Zofia Nowinowska, Ksawery Ignasiak, Mateusz Majcherek, Dawid Sobiś, Piotr Wejman, Wojciech Wiśniewski, Marcel Szmajda, Wojciech Sobalczyk, Michalina Andrzejewska, Tatiana Koralewska, Nadia Wieczorek, Zuzanna Owczarek, Martyna Kraska, Marcel Filipowicz, Mateusz Majcherek , Oliwier Stasiak.

Podczas otwarcia turnieju vce Burmistrz Jerzy Kurzawa wręczył medale za zasługi dla Miasta Turku trenerom naszego klubu Sportów i Sztuk Walk w osobach Janusza Stasiaka i Jarosława Bulskiego . Zarząd Klubu składa podziękowania dla Urzędu Miasta w Turku i Burmistrza Romualda Antosika , Starostwa Powiatowego w Turku, PGKiM Turek, OZK Poznań, Radnego Pawła Kwiatkowskiego , rodziców dzieci z klubu, OSP Turek, Fundacji Złota Godzina, doktora Jarosława Bulskiego , Daniela Pakuły, Tomasza Stankiewicza i pozostałych trenerów, oraz Klubowi kyokushin z Koła, Gastronomi Pyza w Turku, Centrum Wolontariatu w Turek, OSiR Turek i wszystkim który pomagali przy organizacji turnieju. Już za miesiąc Mistrzostwa Wielkopolski, gdzie będziemy wałczyć o tytuł mistrza. Zapraszamy wszystkich do udziały w zajęciach klubu w różnych sekcjach wiekowych, nigdy nie jest za późno aby podjąć nowe wyzwanie.

Zdjęcia sensei Robert Łajdecki
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

 

Z pasją przez życie! Zapraszamy do Państwowej Szko...
Gospodarka w obiegu zamkniętym. Projekt „Akcja - Z...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.