Zabawa z ogniem, czyli „Piroman” w Browarze

Krzysztof Jahns

W piątek, 5 kwietnia w Browarze Turek zrobi się wyjątkowo gorąco. Wszystko za sprawą standupera Krzysztofa Jahnsa, które zaprezentuje swój autorski program „Piroman”.

Krzysztof Jahns znany jest publiczność z programów emitowanych na antenie telewizyjnej „Dwójki” i TVP Rozrywka. Artysta związany m.in. ze sceną stand-upową w Poznaniu jest też pomysłodawcą i współorganizatorem Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u, a także zwycięzcą festiwalu stand-up’u w stolicy.

Swój autorski program Krzysztof Jahns poświęcił łamaniu schematów. Jeden po drugim w ogniu dobrego humoru płoną stereotypy dotyczące grup społecznych, zachowań i codziennych sytuacji. „Piroman” to gwarancja zabawy wysokiem temperaturze przez ponad godzinę.

Można już rezerwować miejsca na piątkowy (5 kwietnia) występ Krzysztofa Jahnsa w Browarze Turek, dzwoniąc pod nr tel 579 553 150.

„Nie dociskajmy kolanem, a zróbmy coś raz i porząd...
Kawęczyn: W gminie jest bezpiecznie. Liczba przest...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 16 lipiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.