Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zagraniczne praktyki uczniów z Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich

ZSR Kaczki Średnie

W ubiegłym tygodniu uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich podpisali stosowne dokumenty, pozwalające skorzystać im z krótkoterminowej mobilności edukacyjnej osób uczących się w ramach kształcenia zawodowego.

W ramach projektu, na który nasza placówka otrzymała dofinansowanie z Fundacji Rozwoju Edukacji, 30 uczniów weźmie udział w zagranicznych praktykach zawodowych w Hiszpanii.

Projekt realizowany jest w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+.

Dzisiaj wylatujemy do Walencji.

Będziemy w miarę możliwości relacjonować na bieżąco postępy w realizacji projektu.

Uczniowie technikum ćwiczyli z terytorialsami
Przykona: Kibicuj naszym! Już dzisiaj GKS Teleszyn...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.