Zakaz handlu na zieleniaku

Zieleniak Turek

Zgodnie z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, od 19 marca 2020 r. do odwołania, wprowadzony został zakaz handlu na miejskim zieleniaku przy ul. Legionów Polskich.

Zakaz handlu od czwartku, 19 marca dotyczy sprzedawców oferujących swój towar poza sklepami, to znaczy tych, którzy podlegają pod opłatę targową. Wczoraj wszyscy sprzedający zostali powiadomieni o wprowadzonym zakazie handlu i mają czas na sprzedaż pozostałych produktów.

Natomiast osoby sprzedające w dzierżawionych sklepach zlokalizowanych na zieleniaku, nadal mogą prowadzić swoją działalność, niemniej musi ona być zgodna ze wskazaniami Głównego Inspektora Sanitarnego. Za pośrednictwem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku, wszyscy zapoznali się z tymi zaleceniami i potwierdzili, że się do nich zastosują.

źródło: miastoturek.pl

Cztery nowe wozy dla jednostek z powiatu tureckieg...
Terytorialsi dostarczają środki medyczne do szpita...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.